Sobota, 15 czerwca 2024

Ładowarka Hama 20W – recenzja

31 stycznia 2023

Ładowarka Hama szybko i sprawnie ładuje Twój smartfon dzięki najnowszej technologii inteligentnego ładowania.

Ładowarka do smartfonów

Zasilacz, który został zaprojektowany specjalnie dla Twojego smartfona, pozwoli Ci szybko naładować Twój smartfon. Teraz możesz szybko i sprawnie naładować swój telefon. Najnowsza technologia inteligentnego ładowania Power Delivery oraz ładowarki Hama Qualcomm 2.0/ 3.0 szybko naładują Twój smartfon.

Bezpieczne i szybkie ładowanie

Inteligentna technologia ładowania zapewnia bezpieczeństwo podczas ładowania. Rozpoznaje typ i dostosowuje do niego prąd ładowania. Posiada również system bezpieczeństwa, który chroni baterię tabletu lub smartfona przed przeładowaniem i zwarciem. Posiada również praktyczny wskaźnik LED, który włącza się, gdy urządzenie się z nim połączy. Dzięki temu wiesz, że proces ładowania został rozpoczęty.

Praktyczne złącze USB C

Ładowarka wyposażona jest w złącze USB-C, które umożliwia szybkie ładowanie urządzeń mobilnych w domu.

Regulacja napięcia wejściowego 100 - 120V

Ładowarka może być używana we wszystkich regionach globu dzięki wbudowanej regulacji napięcia wejściowego, które wynosi od 100V do 240V. W każdym kraju może występować inne napięcie sieciowe. Zasilacz sieciowy Hama dostosuje się do Twojego urządzenia, dzięki czemu bezpiecznie naładujesz swój smartfon, tablet lub słuchawki bezprzewodowe, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Opis techniczny

  • Maksymalna moc wyjściowa:20W
  • Technologia ładowania: Power Delivery, Qualcomm 3.0 (kompatybilna w dół)
  • Typ złącza: USB-C
  • 2 lata gwarancji

Dane techniczne

  • Maksymalne ładowanie 3A
  • Maksymalna moc 20W
  • Zakres napięcia wejściowego: 100 - 240 V

Dlaczego HAMA?

Jesteśmy niemieckim dystrybutorem i producentem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu dziedzinach, śledzimy trendy technologiczne i od prawie 100 lat tworzymy rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie.

Produkty Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które przechodzą rygorystyczne testy naszego wewnętrznego działu kontroli jakości QC. Mogą być sprzedawane w Polsce ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami, w tym TUV i CE. Wszystkie nasze produkty są więc całkowicie bezpieczne dla ich użytkowników.

Produkty Hama to świetna opcja jeśli chodzi o akcesoria. Mamy idealne akcesoria do każdego urządzenia, niezależnie od tego, jak stare i nowe.