Czwartek, 25 kwietnia 2024

Ładowarka Hama do iPhone’a – czy warto kupić zamiast oryginalnej?

16 marca 2023

Hama, niemiecka marka, wprowadza na rynek akcesoria mobilne przeznaczone dla użytkowników produktów z logo nadgryzionego jabłka. Nowa linia USB-C Lightning obejmuje kable ładujące, szybkie ładowarki PD18W oraz zestawy ładujące dostosowane do specyficznych potrzeb akcesoriów Apple.

Wytrzymałe kable do ładowania

Kable ładujące USB-C - Lightning Reflected wyróżniają się trwałym oplotem i prędkością transferu danych do 480 Mb/s. Specjalnie zaprojektowane wewnętrzne przewody sprawiają, że mogą one dobrze ładować smartfony i tablety. Niezawodną transmisję sygnału zapewnią pozłacane wtyczki, które mają niską rezystancję przejściową. W modelu Extreme zastosowano włókna DuPont Kevlar, które są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości. Producent oszacował, że mogą one wytrzymać 20 000 zgięć. Posiada wysoką prędkość przesyłu danych do 480 Mb/s oraz stabilny płaszcz z wewnętrznym wzmocnieniem.

Szybkie ładowanie za pomocą ładowarek PD

Hama zastosowała technologię TurboFast w ładowarkach dla produktów Apple. Pozwala ona na ładowanie baterii do 50% szybciej niż ładowarki nie posiadające tej technologii (pół godziny). Ładowarki sieciowe są wystarczające, aby zapewnić wystarczającą ilość energii na kilka godzin pracy bez uszczerbku dla aplikacji muzycznych, nawigacyjnych i drogowych. TurboFast 18Watt PD (Power Delivery), ładowarka samochodowa może szybko naładować baterię iPhone'a, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Brak gniazdka? Nie ma problemu!

Powerbank to świetna opcja, gdy nie masz dostępu ani do gniazdka elektrycznego, ani do gniazda zapalniczki. Hama oferuje powerbank o pojemności 12 000 mAh, który wyposażony jest w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0. Pozwala to na 4-krotnie szybsze naładowanie urządzenia (50% pojemności baterii w 25 min). Powerbank Hama można wykorzystać również do ładowania tabletów i laptopów, mając do wyboru urządzenia o mocy 18W lub 60W. Ze sprzętu można bezpiecznie korzystać podczas lotów samolotem. Podłączone urządzenia są automatycznie identyfikowane i optymalnie ładowane. Pozwala to uniknąć przeciążenia i zwarcia.

Ceny

Kable do ładowarki dostępne są od 30 zł, Ładowarki (w tym samochodowe), kosztują 50 zł. Powerbanki można kupić już od 149 zł. Zapraszamy na stronę www.hama.pl po więcej informacji.