Czwartek, 25 kwietnia 2024

Ładowarki Green Cell – opinie, przegląd oferty

12 stycznia 2023

Ponieważ większość urządzeń elektronicznych wymaga regularnego ładowania, ładowarki są integralną częścią naszego codziennego życia. Kluczowe jest, aby wybrać ładowarki, które są niezawodne, wydajne i trwałe. Green Cell to jedna z marek, która sprzedaje takie ładowarki. Green Cell, polska marka, od wielu lat zajmuje się produkcją akcesoriów do urządzeń elektronicznych, w tym także ładowarek. Przyjrzymy się bliżej ofercie ładowarek od Green Cell i przeczytamy recenzje użytkowników.

Ładowarka sieciowa Green Cell Charge Source Ultra Char

Ładowarka sieciowa GC ChargeSource3 została wyposażona w trzy szybkie porty USB o łącznej mocy 30W. Port USB-A Ultra Charge zapewni szybsze ładowanie wszystkich smartfonów, w tym iPhone 11/ XS/XR oraz Samsung Galaxy S10/ S10+/ S10e. Solidna obudowa i kompaktowa konstrukcja zapewniają bezpieczeństwo i ochronę. Nasza kompaktowa ładowarka pozwala ładować do trzech urządzeń jednocześnie, oszczędzając czas i miejsce. 1x Ultracharge 18W Zastrzeżona technologia zielonych ogniw, która przyspiesza ładowanie Twoich urządzeń nawet o 3,5x. Jest kompatybilna z Quick Charge 3.0 oraz Apple 2.4A, Huawei FCP i Samsung AFC. 2x porty Smart Charge 12W Smart USB, które automatycznie dostosują najlepszą moc ładowania dla każdego urządzenia. Zamień kilkanaście minut w wiele godzin! Porty szybkiej ładowarki GC ChargeSource3 naładują Twój smartfon do 70% w zaledwie 30 minut. Green Cell sprawi, że wrócisz do pracy w kilka minut Apple iPhone 11 / XS - GC ChargeSource3 65% w ciągu 30 minut - Ładowanie standardowe (5V 1A 20% w 30 min Samsung Galaxy S10 / S10e - GC ChargeSource3 50% w ciągu 30 minut - Ładowanie standardowe (5V 1A ---> 20% In 30 Mins - Funkcjonalność sparowana z estetyką Szybkie porty ChargeSource3 zostały zamknięte w lekkiej, smukłej i stylowej obudowie. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że z łatwością zmieści się w każdej torbie. 3 szybkie porty umożliwiają wydajne ładowanie. Do GC ChargeSource3 można podłączyć każde urządzenie wyposażone w port USB. Dzięki temu będziesz mógł ładować wszystkie kompatybilne urządzenia niezależnie od rodzaju portu. Możesz ładować wszystkie rodzaje urządzeń, w tym smartfony, tablety, smartwatche i słuchawki bezprzewodowe. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie kable, aby nieograniczony dostęp do energii stał się rzeczywistością.

Green Cell PowerGaN 65W PDL 3.0 QC 3.0 2xUSB-C 1xUSB-A ładowarka CHARGC08

GC PowerGan 65W wieloportowa ładowarka USB. Zastosowanie technologii GaN pozwoliło zamknąć w niewielkim opakowaniu moc, która wcześniej była zarezerwowana tylko dla większych zasilaczy. Można ją nosić w kieszeni i ładować do trzech urządzeń jednocześnie. Poznaj trzy porty USB (2x USB C, 1x USB A) i odkryj jego wyjątkowość. Możesz ją zabrać ze sobą. Niewielkie rozmiary ładowarki i duża moc sprawiają, że łatwo ją przenosić.

Green Cell GreenCell Źródło zasilania 75W 3x USB1x USB-C Ultra Char Power Delivery

GC Power Source 75W Green Cell Power Source 75W to 4-portowa ładowarka, która wykorzystuje USB-C PD. Wyznacza ona nowy standard na rynku i wykorzystuje najnowsze technologie ładowania. GC Power Source połączy wszystkie Twoje ładowarki w jedną, umożliwiając szybkie ładowanie. Unikalny design GC Power Source jest nie tylko wydajny, ale również wygląda niesamowicie podczas użytkowania.

GreenCell Green Cell 1x USB Fast Charge 3.0 CHAR06

Ładowarka może naładować każde urządzenie zasilane przez port USB. Dostępne jest ekspresowe ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0, czyli jedna z najczęściej stosowanych technologii szybkiego ładowania. Możemy naładować urządzenie do 18W poprzez zwiększenie napięcia i jednoczesne ładowanie. Standardowe ładowarki mają tylko 5W. Większość telefonów można naładować do 80% w zaledwie 35 minut.