Sobota, 15 czerwca 2024

Samsung ładowarka indukcyjna Xiaomi 15W – recenzja

20 stycznia 2023

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi 20W to wyjątkowe urządzenie. Model ten posiada bezprzewodowe ładowanie o dużej mocy oraz automatyczny mechanizm otwierania i zamykania uchwytów podczas jazdy. Smartfonowi nie straszne będą nierówne drogi we Wrocławiu czy innym mieście. Bezprzewodowa ładowarka samochodowa do smartfonów Xiaomi Mi 20 W to sprzęt, który spełni wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Dzięki niej podróż samochodem będzie przyjemniejsza i szybsza niż kiedykolwiek.

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi 20 W - kompatybilna z wieloma modelami smartfonów

Ładowarki indukcyjnej Xiaomi 20 W możesz używać z wieloma modelami smartfonów. Możesz ładować swój smartfon za pomocą oryginalnego smartfona Xiaomi lub innej marki. Jeśli Twój telefon obsługuje ładowanie bezprzewodowe, ładowarka bezprzewodowa Xiaomi 20 W może być również używana do jego ładowania. Xiaomi Mi Wireless Car Charger (20 Watt) szybko naładuje Twój telefon. Maksymalna prędkość ładowania dla wszystkich telefonów jest gwarantowana przez moc aż 20 watów. Ładowarka jest kompatybilna zarówno z telefonami Xiaomi i Samsung, jak i Apple iPhones oraz telefonami Huawei. Takiej ładowarki indukcyjnej do samochodu jeszcze nie było.

Ładowarka indukcyjna 20W posiada automatyczny uchwyt do otwierania i zamykania.

W indukcyjnej ładowarce samochodowej Xiaomi 20 W dodano czujnik zbliżeniowy. Czujnik ten odpowiada za otwieranie i zamykanie uchwytów, które trzymają Twój smartfon podczas jazdy. Wystarczy zbliżyć telefon lub rękę do ładowarki, a automatyczny mechanizm automatycznie otworzy i zamknie uchwyty, ułatwiając umieszczenie smartfona w uchwycie. Xiaomi przenosi wygodę i prowadzenie samochodu na nowy poziom.

Ładowarka 20W od Xiaomi to dowód na wysoką jakość Xiaomi!

Xiaomi zadbało o to, aby Mi Wireless Car Charger 20W Induction Charger była wykonana z wysokiej jakości komponentów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym - użytkownikowi, samochodowi i smartfonowi. Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W sprawia, że nie musisz się martwić o to, czy wszystko działa jak należy.

Dostępne w zestawie: Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi 20 W

Zestaw Xiaomi 20 W Mi Wireless Car Charger zawiera ładowarkę bezprzewodową, a także kabel USB-C, oraz adapter samochodowy do zapalniczki. Adapter ten pozwala na pełne wykorzystanie mocy ładowarki. Ten adapter to wszystko, czego potrzebujesz, aby wykorzystać pełną moc ładowarki.