Niedziela, 19 maja 2024

Szybka ładowarka do iPhone – jak szybko naładować iPhone'a?

26 stycznia 2023

Wszyscy chcielibyśmy mieć iPhone'a, który nie jest ciągle ładowany. Żyjemy zbyt szybko i wciąż chcemy być w kontakcie z resztą świata. Utrudnia to albo wolne tempo ładowania, albo szybko rozładowująca się bateria. Pierwszy problem można szybko rozwiązać, ale drugi jest najbardziej frustrujący dla użytkowników urządzeń Apple.

Wielu producentów oferuje alternatywę dla ładowania urządzenia w trybie szybkim. Apple nie daje swoim użytkownikom zbyt wielu możliwości ulepszeń, a szkoda. Wynika to z tego, że oferowane ulepszenia nie spełniają wszystkich naszych potrzeb. W zestawie nie znajdziemy ładowarki do szybkiego ładowania. Jest to częsty problem, który może dotyczyć każdego urządzenia. Trzeba będzie poszukać innych rozwiązań.

Jak szybko naładować iPhone'a?

Każdy chce mieć możliwość szybkiego i sprawnego ładowania swoich iPhone'ów. Jak można to zrobić? Można po prostu zwiększyć liczbę amperów i woltów. Czy to brzmi przerażająco? Nie musisz się bać. Jeśli macie iPhone'a 7 (Plus), lub starszego, możecie zaopatrzyć się w ładowarkę 5V/2A. Pozwoli to na szybsze ładowanie. Można ją kupić w większości sklepów z elektroniką lub zamówić przez internet. Jest bardzo przystępna cenowo w cenie zaledwie kilku złotych. Dla większości osób nie będzie to problem. Etui jest natomiast drogie. Ma ono stanowić udogodnienie. Nie zapominajmy, jak ważne jest wybieranie produktów renomowanych marek.

W przypadku nowszych modeli iPhone'a, takich jak XS, XS Max, XR, XS Max czy iPhone 8, sprawa jest znacznie prostsza, wystarczy tylko kabel do ładowania USB-C. Choć zaleca się korzystanie z oryginalnej ładowarki do iPada lub MacBooka, to jednak trzeba mieć większą ilość. Dlatego potrzebny jest specjalny kabel. Kabel Apple USB-C Lightning jest jedynym, który jest dedykowany w tym przypadku.

Proces ładowania jest powolny w całym cyklu. Proces ładowania jest tym wolniejszy, im bardziej aparat jest naładowany. Szybciej jest doładować baterię od 0 - 80% niż od 80 - 100%.

Chociaż szybsze ładowanie jest uważane za luksus, nie jest to niemożliwe dla przeciętnego użytkownika. Możesz rozważyć inne opcje szybszego uzupełniania baterii, jeśli cenisz swój czas i wygodę. Dostępnych jest wiele opcji, ale trzeba wiedzieć, jak z nich korzystać. Być może doczekamy się, kiedy Apple włączy zestawy szybkiego ładowania do swoich urządzeń. Na razie musimy zadowolić się tym, co mamy